augmented-reality-digital-placement-banner-blippar-min-1024x469 Papildyta realybė

PAPILDYTOS REALYBĖS APLIKACIJŲ IR KITŲ PRODUKTŲ KŪRIMAS

Papildyta realybė tai technologija, leidžianti ant realių aplinkoje esančių objektų uždėti animuoptą 3d arba 2d turinį. Dažniausiai papildytos realybės technologija pasitelkiama kuriant audiogidą, orientacinį žaidimą, papildytos realybės žemėlapį, protmūšį ar kitą patirtį. papildytos realybės audio gidas gali padėti susiorientuoti mieste ar festivalyje ir susiorientuoti tarp gausybės lankytinų objektų.
Papildytos realybės orientacinis žaidimas, leis pažinti vietovę ir tuo pačiu atlikti interaktyvias užduotis. Pavyzdžiui surinkti tam tikrus pagal GPS koordinates išmėtytus elementus.
Papildytą realybę patirti galima keeltu būdų. Naudojant išmanųjį telefoną, įmontuojant TV ekraną ar video proejktorių. Papildytos realybės objektai talpinami erdvėje taip pat keletu būdų:
pagal GPS koordinates, pagal kameros ar kito įrnginio skenavimo rezultatus, arba vadinamąjį markerį, paveikslėlį, kuris iššaukia mūsų norimą turinį.

MŪSŲ KURTŲ APLIKACIJŲ PAVYZDŽIAI:

Papildytos realybės pabėgimo kambarys Macikuose (Šilutės r.)

Macikų lageryje sukūrėme papildytos realybės pabėgimo kambario patirtį. Lagerio prižiūrėtojai ir kaliniai atgyja papildytoje realybėje ir skiria užduotis žaidimo dalyviams. Žaidimo tikslas - išlaisvinti lageryje įstrigusius kalinius. Žaidimą galima parsisiųsti Google play ir Appstore parduotuvėse.

Mitologiniai personažai papildytoje realybėje

Sukūrėme ir suanimavome 10 papildytos realybės personažų (baltų dievų ir deivių). Žaidimą patalpinome Tauragės pažintiniuose takuose. Parsisiuntę aplikaciją dalyviai netikėtose vietose sutiks papildytos realybės personažus ir atliks nuotaikingas jų skiriamas užduotis.

Papildytos realybės protmūšis

Bendradarbiaudami su UAB Delfi sukūrėme papildytos realybės žaidimą vaikams, padedantį geriau suvokti, kokį pavojų sukelia erkės. Žaidimą galima parsisiųsti Google play ir Appstore parduotuvėse. Žaidimo metu demonstruojamos nuotaikingos erkės animacijos ir užduodama 10 klausimų padėsiančių išmokti apie miške tykančius pavojus

Papildytos realybės audiogidas
Švėkšnos miestelyje

Švėkšnos miestelyje, Šilutės rajone sukurtas papildytos realybės audiogidas. Penki 3d personažai pasakoja miestelio istoriją ir pasitinka dalyvius įdomiausiose vietose. Maršrutas sudarytas taip, kad jį būtų patogu įveikti dviračiu.

Papildytos realybės audiogidas Utenoje

Utenos burmistras pasitinka žaidimo dalyvius papildytoje realybėje ir pasakoja apie įdomiausius miesto istorinius įvykius. Projektas įvykdytas bendradarbiaujant su Utenos turizmo ir informacijos centru.

Papildytos realybės orientacinis žaidimas Šilalėje

10 animuotų 3d knygų personažų pasitinka žaidėjus papildytos realybės žaidime. Dalyviai atlieka įtraukainčias interakcijas, tokias, kaip, šaudo iš lanko, surenka Mikės Pūkuotuko balionėlius, randa undinėlei šokių batelius ir pan.

MENU
Pozityvūs sprendimai
Call Now Button