pabegimo-kambarys-1024x427 Išmaniųjų pabėgimo kambarių kūrimas

Galvosūkių ir pabėgimo kambarių kūrimas ir įrengimas

Edukacinis pabėgimo kambarys Šilutės bibliotekoje

Pabėgimo, galvosūkių kambarys vis dažniau pasitelkiamas tiek pramogai, tiek edukacijos reikmėms.

Ši unikali patirtis įgalina dalyvius naudoti visus pojūčius, orientuotis erdvėje ir panaudoti specifinius darbo komandoje ir individualius įgūdžius.

Pozityvūs sprendimai komanda jau daugiau nei 7 metus kuria įvairaus tipo pabėgimo kambarius.

Dalis mūsų kurtų pabėgimo kambarių analoginiai, su įprastomis, mechaninėmis užduotis, dalis mūsų sukurtų pabėgimo kambarių – skaitmeniniai, sukurti naudojant naujausias technologijas, tokias kaip 3d video projekcijos, papildyta realybė, virtuali realybė, įvairūs išmanūs, smulkiosios elektronikos, arduino sprendimai.

Mūsų kurti edukaciniai pabėgimo, galvosūkių kambariai pasižymi tuo, kad yra interaktyvūs ir ypač įtraukūs. Tam, kad sukurti ypatingą ir temą atitinkantį pabėgimo kambario interjerą, vietoje statybinių medžiagų mes naudojame 3d video projekcijas. Dalyviai panardinami į 3-4 sienų, lubų ir grindų video projekciją ir naudodamiesi išmaniu įrenginiu sprendžia užduotis. Kai kuriais atvejais papildomai sukuriame ir personažą – gipsinę skulptūrą, kurią animacijų pagalba atgaiviname. Kai kuriais atvejais įgaliname dalyvius žaidime naudoti virtualios realybės akinius, papildytos realybės sprendimus. Kad patirtis nebūtų tik skaitmeninė, į galvosūkių kambario žaidimo scenarijų įdedame ir fizinių užduočių.

Patekę į mūsų kurtus pabėgimo kambarius dalyviai jaučiasi tarsi fantastiniame filme, nes priklausmai nuo judesių arba išmaniajame įrenginyje atliekamų veiksmų erdvė ir ant sienų esančios vizualizacijos transofmuojasi nukeldamos dalyvius į vieną ar kitą su pabėgimo kambario tema susijusią erdvę.

Pabėgimo kambarys kariniame
laive-muziejuje "Sūduvis"

Edukacinis pabėgimo kambarys Kretingos bibliotekoje

Siaubo pabėgimo kambarys Vilkaviškio jaunimo centre

MENU
Pozityvūs sprendimai
Call Now Button