koncertinis-apsvietimas-1-1024x427 Koncertinis apšvietimas

Koncertinis renginių salių apšvietimas

koncertinis-apsvietimas-square Koncertinis apšvietimas

Unikalūs renginiai pasižymi unikaliais režisūriniais sprendimais.

 Norint išsisikirti iš kitų koncertų ar pasirodymų, privalu naudoti vis  inovatyvesnius apšvietimo sprendimus. Vienas tokių – koncertinis apšvietimas naudojant video projektorius.

 Naudoti video projekcijomis paremtus apšvietimo sprendimus ypač paranku norinti išpildyti sudėtingus režisūrinius scenarijus. 3D video projekcijomis galima išpildyti bet kokius scenografinius sprendimus ir taip labiau įtraukti renginio dalyvius į kuriamą patyrimą.

Atlikėjo, grupės ar koletyvo pasirodymas gali būti parturtintas dinamiškais apšvietimo sprendimais. Video projekcijos gali būti suporgramuotos ir tinkamu metu reaguoti į vienokį ar kitokį atlikėjo gestą ar muzikinį intarpą. Dalis renginio elementų gali būti pristatytos kaip hologramos, naudojant holograminį tiulį.

Video projekcijomis paremtas koncertinis apšvietimas leidžia sukurti nepamirštamą, įtraukią patirtį renginio dalyviams.

Atsižvelgiant į patalpos išmatavimius, parenkamas tinkamiausias apšvietimo sprendimas. Išryškinami svarbiausi elementai, sukuriami šešėliai. Video projekcijomis paremtas koncertinis apšvietimas padės sukurti jūsų trokštamą atmosferą, nuotaiką.

Kaunos "Spiečiaus" atidarymas

3628 Koncertinis apšvietimas

Kauno "Spiečiaus" atidarymas

3625 Koncertinis apšvietimas

Kauno "Spiečiaus" atidarymas

3620 Koncertinis apšvietimas
MENU
Pozityvūs sprendimai
Call Now Button