lauko-renginiu-apsvietimas-1024x427 Lauko renginių apšvietimas apšvietimas

Lauko renginių apšvietimas video projekcijomis

lauko-renginiu-apsvietimasFluxus Lauko renginių apšvietimas apšvietimas

Lauko renginiai atskira renginių niša reikalaujanti ypatingo dėmesio iš šviesos režisieriaus.

Norint efektingai išpildyti lauko erdvę šviesos sprendimais, nepakanka remtis vien tik LED ekranais ir lazerių sprendimais. Lauko renginių apšvietimas naudojant video projektorius leidžia kokybiškais vaizdais padengti kur kas didesnes plokštumas, kurios gali siekti šimtus metrų pločio. Video projektoriais galima apšviesti tam tikrus scenos elementus, medžių lają, renginio erdvėje eančius pastatus ar kitus tūrinius objektus. Šis lauko renginių apšvietimo būdas įgalina ne tik tam tikra spalva apšviesti elementus, bet ir demonstruoti 3d animacijas ant pasirinktų plokštumų.

Lauko renginių apšvietimas naudojant video projekcijas yra inovatyvus būdas Jūsų organizuojamus renginius padaryti dar patrauklesniais. Vienas dažiausiai naudojamų lauko renginių apšvietimo būdų yra medžių ir pastatų apšvietimas. Medžių apšvietimas sukuria ypatingą atmosferą. Įprasti medžių apšvietimo sprendimai leidžia tik keisti medžių lajos atspalvius. Mūsų veikloje naudojami video projekcijomis paremtas medžių lajos apšvietimas kur kas turtingesnis raiškos būdais. Galingais video projektoriais ant medžių lajos gali būti vaizduojamos abstrakčios vizualizacijos arba konretūs vaizdai, netgi pasakojamos istorijos. Medžio laja gali pavirtis į istorinę asmenybę ar kitą personažą. Medžių lapai gali virsti projekciniu ekranu ir kur įtaigiau iškominkuoti norimą verslo arba kultūrinę žinutę.

Mūsų turima įrangą įgalina padengti šimtus metrų pločio medžių lajos masyvus video projekcijomis ir kitais apšvietimo sprendimais. Medžių apšvietimas neabejotinai pakeis renginio atmosferą ir paskatins dalyvius fotografuotis ir dalintis įspūdingomis akimirkomis su savo šeimos nariais ir sekėjais.

Fluxus, Kaunas

FLUXUS_00001 Lauko renginių apšvietimas apšvietimas

Fluxus, Kaunas

FLUXUS_00002 Lauko renginių apšvietimas apšvietimas

Fluxus, Kaunas

FLUXUS_00000 Lauko renginių apšvietimas apšvietimas
MENU
Pozityvūs sprendimai
Call Now Button