specializuoti-renginiai-1024x427 Specializuotas renginių apšvietimas

Specializuotas renginių apšvietimas video projekcijomis

specializuoti-square Specializuotas renginių apšvietimas

Unikalūs renginiai pasižymi unikaliais režisūriniais sprendimais. Pasirinkti tinkamas apšvietimo paslaugas yra bene svarbiausia sėkmingo vidaus arba lauko renginio dalis. Apšvietimas gali būti statinis, naudojant įprastus prožektorius, lempas, LED sprendimus. Arba dinamiškas – naudojant galingus video projektorius. Dinamiški apšvietimo sprendimai kur kas labiau traukia akį ir padės pasiekti Jūsų norimą auditoriją.

Dinamiškas apšvietimas gali būti atliekamas ant įvairių plokštumų, tokių, kaip: vandens ekranas, pastatas, medžių laja, specialiai sukurta skulptūra ar bet koks kitas tūrinis elementas.

Šviesų šou atlikimui naudojami 16 000 – 40 000 Lm galingumo video projektoriai ir kiti apošvietimo ir garsiniai sprendimai.

Naudoti video projekcijomis paremtus renginio apipavidalinimo sprendimus ypač paranku norinti išpildyti sudėtingus režisūrinius scenarijus. 3D video projekcijomis galima išpildyti bet kokius scenografinius sprendimus ir taip labiau įtraukti renginio dalyvius į kuriamą patyrimą.

Atlikėjo, grupės ar koletyvo pasirodymas gali būti parturtintas dinamiškais renginių salių apšvietimo sprendimais. Video projekcijos gali būti suporgramuotos ir tinkamu metu reaguoti į vienokį ar kitokį atlikėjo gestą ar muzikinį intarpą. Dalis renginio elementų gali būti pristatyti kaip hologramos, naudojant holograminį tiulį.

Video projekcijomis paremotos apšvietimo paslaugos, renginio apipavidalinimas leidžia sukurti nepamirštamą, įtraukią patirtį renginio dalyviams.

Atsižvelgiant į patalpos išmatavimius, parenkamas tinkamiausias salės apšvietimo sprendimas. Išryškinami svarbiausi elementai, sukuriami šešėliai. Video projekcijomis paremtas renginių salių apšvietimas padės sukurti jūsų trokštamą atmosferą ir nuotaiką.s

Fluxus, Kaunas

specializuoti_00001 Specializuotas renginių apšvietimas

Vandems ekranas, Kėdainiai

specializuoti_00002 Specializuotas renginių apšvietimas

Kalėdinė pasaka, Radviliškis

specializuoti_00000 Specializuotas renginių apšvietimas
MENU
Pozityvūs sprendimai
Call Now Button